I´m writing

2 weeks yoga challenge - splněno:) + moje plány na články

14. srpna 2015 v 10:29 | Sophia
Ahoj všichni a krásný pátek, jestly si pamatujete tak jsem před 2 týdny psala že bych vyfotila mojí postavu když dodělám tuhle challenge a musím říct že nějak se nezměnila ale .. citím se strašně fit a pořád mám dobrou náladu a energii. Jelikož jsem hubená, tak jsem vlastně velké změny nečekala a už vůbec jsem nechtěla zhubnout taky že jsem necvičila cviky na hubnutí..Chtěla jsem se nějak protáhnout celý tělo a podařilo se :)) Už umím skoro provaz a jelikož před tím jsem si sotva roztáhla nohy tak je to super pokrok :D První tři dny jsem cvičila něco pro začátečníky asi 10 min. pak jsem přešla na meditaci a ta bylo opravdu super.Potom jsem přešla na protahování (nebo jak bych tomu řekla :DD )nohou a zád a to mi pomohlo opravdu asi nejvíc.Já jsem totiž měla problém že mě bolely záda a celá jsem vyla taková shrbená a za poslední 2 týdny se mi bolest ani jednou neprojevila! Pár krát se mi stalo že jsem třeba jeden den nestíhala tak jsem to cvičení na druhý den prodloužila o 10 min. což mi dost vyhovovalo.Rozhodně s yógou budu pokračovat akorát už nebudu cvičit každý den ale třeba tak 2-3 týdně:) Protože už příští týden se vracím domů do Prahy, tak mě napadlo udělat spoustu nových článků. Můžete se těšit na : - Typy na snídani/svačinu. - Pet tag s mým kocourem:) - Haul - do školy - My morning routine A to je zatím všechno.Nebudu vám slibovat 100% že je všechny napíšu protože já příští týden budu předělávat můj pokoj a to bude opravdu hodně práce ale pokusím se;) PS: pořád nejsem na 100% spokojená s designem blogu tak se prosím nelekejte že to pořád předělávám :D

Můj wishlist na podzim 2015

8. srpna 2015 v 14:57 | Sophia
Ahojky .. taky už vám hrabe z toho vedra?Protože já už tady asi umřu.Takový léto jsem snad v životě nezažila -- doufám že nebude globální oteplování :DD
A celkem se už těším do školy .. nebojte netěším se na učení to fakt ne .. spíš na kamarády .
Poslední dva týdny jsem se hodně koukala na různý oblečení a kosmetiku protože .. hele chápete já jsem 2 měsíce nebyla nakupovat žádný oblečení a na takovou shopaholičku jako jsem já je to fakt rekord :DD
Taky vás už nebaví nosit kraťasy? Já nevím proč ale ráda bych už nosila džíny,legíny a kombinovala je s nějakými svetry nebo bych ráda nosila sukni se silonkama :D Já mám ráda léto ale prostě takový vedro to fakt ne mě příde úplně akorát 25 stupňů a ne 34 - 38 stupňů :DD to se hodí spíš někám k moři.
OK .. nějak jsem se trošku rozkecala .. více v celém článku:))

2 weeks yoga challenge

31. července 2015 v 10:55 | Sophia
Ahoj všichni :))
Jak jsem říkala v minulém článku, tak jsem se rozhodla trošku vylepšit moji postavu a to yógou :)
Já si na svojí postavu asi moc úpřímně stěžovat nemusím.Jsem hubená akorát mám trošku křívý nohy :D ikdyž to není asi vůbec poznat protože je to jen pár milimetru:D a chci mít aspoň nějaký svaly;)

Love story ? nebo spíš Sad story ?

16. července 2015 v 14:46 | Sophia
Tento článek asi pro někoho příde na nic, ale já se prostě potřebuju někomu zpovědět.
Znala jsem ho 3 roky.Když jsem ho poprvé uviděla ani se mi nějak extra nelíbil, ale byl strašně vtipný.
Mně pořád říkal nějaké narážky na to jak jsem hubená nebo že mám moc hustý vlasy.
Jednou mě to už přestalo bavit a řekla jsem mu ať toho nechá, on se zasmál a prý že si bude dělat co chce.
Tak jsem se i kvůli němu rozbrečela před celou třídou, ikdyž už mi bylo jedno co si kdo myslí a utekla jsem z hodiny na chodbu.Asi 10 min. jsem tam brečela a pak přišel on a řekl že se omlouvá, že ho nenapadlo že mě to mohlo rozbrečet.
Já si pamatuju jenom že jsem nějak spostě nadávala a pak přišla učitelka a řekla ať se hned vrátim do třídy.
Další dva roky už mě nechal být a normálně se semnou bavil ikdyž mě pořád přišlo že se na mě divá jak na ošklivku katku :D
Tenhle rok v záři už byl poslední a já jsem se rozhodla změnit účes a přes léto jsem i přibrala.Když jsem přišla do třídy tak jsem si sedla na své místo a pak příšel on.
Hodně se změnil strašně se mi líbí jeho vlasy má je hnědý a konečky jsou do zrzava a šlo vidět že se o ně stará.
Měl na sobě červenou košili a první dva knoflíky měl rozeplí což mě dost znervózňovalo.A pak co mě dost překvapilo bylo to, že si sednul vedle mě, přitom tam bylo spoustu volných míst.
Pro mě to bylo strašně znervozňující .. pořád se mi třásly ruce a bylo mi pořád strašný vedro.
O týden později jsem si přesedla k oknu protože mi opravdu bylo pořád vedro.Jenže on si zase "nenápadně" sednul ke mě.
Asi půl roku jsem nemohla se pořádně učit a už vůbec ne, myslet.
O Vánocích jsem chtěla i přestoupit do jiný třídy .. taky že jsem 1 den byla na zkoušku v té jiné třídě ale neměla jsem z toho dobrý pocit takže jsem zůstala v té staré.
Řekla jsem si, že nemám být z čeho tak nervózní když jsem si na něho předtím pořad dovolovala.
Začala jsem se s ním už normálně bavit a byl neskutečně vtipný, skoro pořád nás chtěla učitelka přesadit, takže jsme si jen snažily ticho šeptat ale stejně to nepomohlo.
Taky jsme si začly i chatovat třeba do 1 ráno.Taky jsem si začala všímat že mi často koukal na nohy a pár krát mi i položil ruku na stehno.Po prví jsem to nepochopila a on se omluvil ale pak už jsem ji tam nechávala.
Jednou jsem se jemu dlouho zadívala do očí a on se mě zeptal proč tak koukám.Já jsem mu řekla že má hezký oči a on se usmál a začervenal ... nebo aspoň to tak vypadalo ale bylo to strašně sladký.Jinak ty oči má světlé modré a v některých místech i do lehce zelené.Prostě jsou strašně hezký :)
Pořád nenastávala ta chvíle na něco "víc" no chápete mě .. a já jsem si začala říkat že mě chce brát jen jako dobrou kamarádku.Ikdyž by to bylo dost divný od kamaráda který mi buď kouká do výstřihu nebo na nohy a nebo se mě snaží rozesmát.
Najednou přišel poslední den školy a já věděla že se už asi potom nikdy neuvidíme takže jsem se cela vyparádila.
Když jsem přišla do třídy tak jsem ho uviděla sedět na židli a byl tam sám.
Přišlo mi divný že zrovna on přišel tak rychle, když vždycky byl mezi posledními.Řekl mi, že si přišel jen pro výzo a pak musí jít pryč.Začaly jsme si povídat o vysvědčeni a o prázdninách a najednou on zhasnul světla.
Jelikož ve třídě bylo málo oken tak tu nešlo skoro nic vidět.Hlavně u tý strany,kde jsem seděla já.
Začaly jsem říkat věci typu : Co to děláš ?
A po chvíli jsem si všimhla že je u mích kolenou a ztichla jsem.
Čekala jsem a čekala a bum.
Všechno se to posralo protože vešel učitel !!!
Zeptal se nás co to děláme a my jsme začaly mumlat věci typu že hledáme propisku a podm.
Pak do třídy začly vcházet další lidi a já jsem se na všechno vykašlala a prostě jsem ho pevně obejmula.
Asi, si říkate že obejmutí vlastně může i malý dítě ale my jsme za celý 3 roky ani jednou neobejmuly.
I s mýma podpadkama jsou mu byla vysoká do ramene jelikož je fakt hodně vysokej.
Řekla jsem mu že jsem ho ráda poznala a třeba se ještě uvidíme.K mému štěstí, odpověděl kladně.
Pak ještě večer mi napsal ať si užiju prázdniny a to bylo všechno.
Smutný, co?Já teď jenom v tichu lituju že jsem mu tehdy nedala pusu aspoň na tvář.
Co myslíte chtěl mi dát tehdy pusu? Já fakt nevím.Doufám že na něho časem zapomenu, ikdyž na něj myslím každý den.
Pochybuju že na mě vůbec myslí .. jinak ano jsem naivní člověk.
Tak co máte taky někdo nějaké love story? :)

- Sophia -
 
 

Reklama